Про магазин

У серці кожної творчої ідеї, кожного проекту або задуму лежить простий, але водночас магічний процес — запис. Саме записування допомагає перетворити невловимі думки в конкретні плани та мрії — у реальність. Наш магазин блокнотів і ручок — це світ, де кожен зможе знайти ідеального помічника для зафіксування своїх ідей, незалежно від того, чи ви пишете роман, плануєте день або просто мрієте наяву.

Кожен відвідувач нашого магазину може знайти тут не просто предмети для письма, але й натхнення для нових звершень. Ми пишаємося можливістю пропонувати продукцію, що об'єднує в собі історію, традиції, інновації та сучасний дизайн, допомагаючи кожному втілити свої ідеї в життя.

Наші бренди

inTempo (інТемпо) — бренд відомого італійського виробника паперової продукції компанії Diarpell з Флоренції. Компанія увібрала в себе кращі традиції виробництва флорентійських майстрів і у 2000 році заснувала бренд inTempo, який логічно продовжив її стратегію розвитку. З моменту свого заснування inTempo працює за принципом «зроблено в Італії», гармонійно поєднуючи в собі високу якість і грамотний дизайн.

Під ім'ям inTempo виникла ціла плеяда широко відомих сьогодні брендів — Ciak, Mood, Cartesio і багатьох інших. У кожного з них є своя концепція і цільова аудиторія, кожен наділений унікальним дизайном і захищений міжнародним патентом. Поточні колекції включають в себе щоденники, органайзери, зошити, адресні книги, візитниці та багато іншого. inTempo має багатий досвід розробки та виробництва спеціальних і тематичних колекцій щоденників, щотижневиків, планерів та картхолдерів.

Політика виробника відрізняється своєю гнучкістю і умінням залишатися в тренді, кожен раз пропонуючи нові рішення і забезпечуючи свою продукцію новими функціональними елементами, які ніколи не виходять з моди. З любов'ю до інновацій inTempo продовжує радувати, створюючи речі, які «володіють тілом зі шкіри та душею з паперу». Асортимент продукції inTempo не розчарує навіть самих спритних в своєму виборі покупців.

Інтернет-магазин

Окрім продукції фабріки inTempo наш магазин пропонує великий асортимент канцелярської продукції провідних європейських та японських брендів. Наша компанія є офіційним дилером блокнотів, щоденників, ручок та аксесуарів таких відомих виробників: Moleskine, Nuuna, Cedon, Rhodia, Paperblanks, Leuchtturm1917, Faber-Castell, Kaweco, Lamy, Caran d'Ache, Pininfarina, Ohto, Woodwick.

Moleskine — це не просто блокнот, це символ творчості та подорожей, що супроводжує видатних митців і мандрівників вже понад століття. Легендарна якість та стильний дизайн роблять блокноти Moleskine незамінними для запису найцінніших ідей.

Leuchtturm1917 пропонує не лише функціональність та високу якість, але й різноманіття кольорів, що дозволяє кожному знайти свій унікальний екземпляр. Сторінки, нумеровані для зручності пошуку, а також різноманіття форматів та палітур, зроблять процес планування та творчості максимально приємним та ефективним.

Ciak — це втілення італійської майстерності у виробництві блокнотів. Завдяки м'якій кришці та еластичному закриванню, блокноти Ciak забезпечують комфорт та зручність у використанні, а високоякісний папір — задоволення від кожного дотику пера.

Коли мова заходить про ручки, Kaweco пропонує класику та елегантність. Ці ручки — справжній вибір кендотерів, цінуються за компактність, надійність та унікальний дизайн.

Lamy — синонім інновацій та сучасної естетики. Ручки Lamy вирізняються ергономічністю, якість письма та широким вибором моделей, задовольняючи потреби найвимогливіших користувачів.

Fisher Space Pen — ручка, що підкорила космос, незамінна для тих, хто цінує надійність у будь-яких умовах. Ця ручка здатна писати під водою, у безвагомості, на жирних та вологих поверхнях і при екстремальних температурах.

Для любителів вишуканості та неперевершеної якості Caran d'Ache пропонує ручки, що втілюють швейцарську точність та майстерність. Ексклюзивні матеріали та бездоганний дизайн роблять ці ручки справжнім предметом розкоші.

Закрити
Закрити