Про компанію

inTempo (інТемпо) — бренд відомого італійського виробника паперової продукції компанії Diarpell з Флоренції. Компанія увібрала в себе кращі традиції виробництва флорентійських майстрів і у 2000 році заснувала бренд inTempo, який логічно продовжив її стратегію розвитку.

З моменту свого заснування inTempo працює за принципом «зроблено в Італії», гармонійно поєднуючи в собі високу якість і грамотний дизайн. Досить швидко бренд завойовує світове визнання, займаючи перші позиції в рейтингу виробників поліграфії не тільки на батьківщині, але і за її межами. Сьогодні продукція InTempo представлена в більш ніж 25 країнах Європи, Азії, Америки, Океанії та Африки.

Під ім'ям inTempo виникла ціла плеяда широко відомих сьогодні брендів — Ciak, Mood, Cartesio і багатьох інших. У кожного з них є своя концепція і цільова аудиторія, кожен наділений унікальним дизайном і захищений міжнародним патентом.

Поточні колекції включають в себе щоденники, фотоальбоми, органайзери, журнали, зошити, адресні книги, візитниці та багато іншого. inTempo має багатий досвід розробки та виробництва спеціальних і тематичних колекцій щоденників, щотижневиків, планерів та картхолдерів.

Політика виробника відрізняється своєю гнучкістю і умінням залишатися в тренді, кожен раз пропонуючи нові рішення і забезпечуючи свою продукцію новими функціональними елементами, які ніколи не виходять з моди. З любов'ю до інновацій inTempo продовжує радувати, створюючи речі, які «володіють тілом зі шкіри та душею з паперу». Асортимент продукції inTempo не розчарує навіть самих спритних в своєму виборі покупців.

Закрити
Закрити