Брендування

Брендування — це свого роду герб, відмітний знак і навіть щось, що нагадує риси обличчя компанії. Мати продукцію з фірмовим знаком означає чітко заявити про себе, утвердитися на ринку і, звичайно ж, знайти нових шанувальників вашого бренду.

Якщо пильно розглянути суть сучасного маркетингу, одним з її ключових елементів є надійність пропонованого продукту. Відмінними рисами в очах споживачів в такому випадку є розуміння самоповаги бренду, за яке вони також зможуть його «любити і пригощати». Одним з головних проявів самоповаги вважається виготовленні фірмових речей масового користування, які будуть свідчити про те, що компанія вже мала певні успіхи, піднялася на новий рівень свого розвитку і продовжує працювати в розпочатому руслі. Брендування допомагає перенести нагадування про себе і свої звершення на обкладинку блокнота.

Блокноти і щоденники італійської фабрики inTempo поступливі і начебто спочатку задумані, щоб стати носієм вашого бренду. Брендування передбачає нанесення фірмових елементів на обкладинку або сторінки блокнота. Фабрика inTempo пропонує великий вибір матеріалів обкладинок і сторінок, квітів і технологій. На них добре відображається логотип і фірмові елементи будь-якої хибності і насиченості. Логотипи легко наносяться методом тиснення на блокноти Ciak, Ciak Duo і Mood з міцної гнучкої обкладинкою з еко-шкіри. Ми допомагаємо клієнтам швидко нанести логотип на підприємстві наших партнерів в Києві.

Якщо вам потрібен більш ексклюзивний варіант, то існує можливість виготовити блокнот або щоденник в корпоративній стилістиці на фабриці компанії у Флоренції. Крім нанесення логотипу в процесі виробництва дизайнери розроблять обкладинку спеціально для вашого бренду. Тут можна «пограти» з фактурою, кольором, формою, візерунками та іншими декоративними елементами. Можна також попрацювати і з внутрішнім наповненням блокнота: нанести логотип на сторінки, замінити деякі сторінки на блоки з корпоративною інформацією, доповнити блокнот фірмовими вставками. Звичайно, таке виготовлення займе набагато більше часу, ніж звичайне нанесення логотипу, але неповторність і оригінальність виробу гарантована. З моменту оформлення замовлення індивідуальне виробництво займає зазвичай до 70 днів.

З питань брендування і виготовлення блокнотів у фірмовій стилістиці звертайтеся за адресою info@intempo.com.ua


Варіанти продукції inTempo — логотип WoodStock з фірмовим олівцем, кольорова суперобкладинка Vespa, тиснення по периметру всього блокнота з опуклою наклейкою Ciak Moto.


Закрити
Закрити