Щоденник Ciak на 2021 рік кишеньковий червоний

Купить Щоденник Ciak на 2021 рік кишеньковий червоний

Ціна
485 грн.
Артикул: 7523CK28
Кількість

Повернення коштiв протягом 14 днiв

Гарантоване повернення 100% коштів протягом 14 днів або заміна товару

Упакуємо красиво?

Хочете відправити красивий подарунок? Ми зробимо все за вас!

Щоденник на 2021 рік відомого італійського бренду Ciak (Чак). Максимальний комфорт у використанні, екоматеріали, висока якість виготовлення. 

М'яка обкладинка щоденника надійно захищає його від вологи та пошкоджень, забезпечує його гнучкість і зручність у використанні. Блокнот закривається за допомогою круглої резинки-фіксатора. Для її розміщення на обкладинці передбачений спеціальний виріз, що надає записнику елегантний і нестандартний вигляд.

Розмітка щоденника — день на сторінці, розбитий з 9 до 18 годину (по два рядки на кожну годину). Внизу сторінки вказано номер поточного тижня.

На кожній датованій сторінці — назва місяця на трьох європейських мовах: англійською, французькою та італійською. Назва дня тижня на п'яти європейських мовах: англійською, французькою, німецькою, іспанською та італійською, також вказана поточна дата, номер місяця. Вся основна інформація і заголовки додаткових сторінок вказані на двох мовах: англійською та італійською.

 У щоденнику є додаткові блоки: сторінка для запису персональних даних власника блокнота (імені та прізвища, номеру телефону та електронної пошти, домашньої та робочої адреси та ін.), календарі на 2021 і 2022 роки, сторінки для планування місяців із зазначенням періодів зміни фаз місяця і датами головних свят різних країн світу (1 місяць на розвороті), інформаційні сторінки (карта часових поясів, міжнародні телефонні коди, дані про співвідношення різних систем вимірювання, інтернаціональні розміри одягу і взуття, лінійка на сторінці).

Додатково є 7 сторінок в дрібну клітинку (величина клітинки 2х2 мм), 4 сторінки в лінію, 4 сторінки для запису паролів, блок сторінок невеликої алфавітної книжки.

Розмір щоденника — 9 х 13 см. 416 сторінок безкислотного паперу кольору слонової кістки.

Екологічно чисте виробництво та матеріали, підтверджені європейськими сертифікатами.

Виробництво: Італія.


Щоденник Ciak на 2021 рік кишеньковий червоний - Характеристики

БрендCiak
Форматкишеньковий
Розмір9 х 13 см
Даты12 місяців
Тип сторінокщоденник
Обкладинкагнучка
Колір обкладинки
червоний
Матеріал обкладинкиекошкіра
Корисні фішкирезинка-фіксатор, безкислотній папір, закладка-лясе, щомісячний планер на початку
Колір паперового блокаслонова кістка
Щільність паперу90 г/м2
Країна виробникІталія
Країна реєстрації брендаІталія
Закрити
Закрити