Щоденник Ciak на 2021 рік середній жовтий

Купить Щоденник Ciak на 2021 рік середній жовтий

Ціна
560 грн.
Артикул: 7542CK26
Кількість

Упакуємо красиво

Хочете відправити красивий подарунок? Ми зробимо все за вас!

Нанесемо логотип

Із задоволенням нанесемо на обкладинку блокнота ваш логотип, ініціали або подарункову напис

Щоденник на 2021 рік відомого італійського бренду Ciak (Чак). Максимальний комфорт у використанні, екоматеріали, висока якість виготовлення. 

М'яка обкладинка щоденника надійно захищає його від вологи та пошкоджень, забезпечує його гнучкість і зручність у використанні. Блокнот закривається за допомогою круглої резинки-фіксатора. Для її розміщення на обкладинці передбачений спеціальний виріз, що надає записнику елегантний і нестандартний вигляд.

Розмітка щоденника — день на сторінці, розбитий з 9 до 18 годину (по два рядки на кожну годину). Внизу сторінки вказано номер поточного тижня.

На кожній датованій сторінці — назва місяця на трьох європейських мовах: англійською, французькою та італійською. Назва дня тижня на п'яти європейських мовах: англійською, французькою, німецькою, іспанською та італійською, також вказана поточна дата, номер місяця. Вся основна інформація і заголовки додаткових сторінок вказані на двох мовах: англійською та італійською.

 У щоденнику є додаткові блоки: сторінка для запису персональних даних власника блокнота (імені та прізвища, номеру телефону та електронної пошти, домашньої та робочої адреси та ін.), календарі на 2021 і 2022 роки, сторінки для планування місяців із зазначенням періодів зміни фаз місяця і датами головних свят різних країн світу (1 місяць на розвороті), інформаційні сторінки (карта часових поясів, міжнародні телефонні коди, дані про співвідношення різних систем вимірювання, інтернаціональні розміри одягу і взуття, лінійка на сторінці).

Додатково є 7 сторінок в дрібну клітинку (величина клітинки 2х2 мм), 4 сторінки в лінію, 4 сторінки для запису паролів, блок сторінок невеликої алфавітної книжки.

Розмір щоденника — 13 х 17 см. 416 сторінок безкислотного паперу кольору слонової кістки.

Екологічно чисте виробництво та матеріали, підтверджені європейськими сертифікатами.

Виробництво: Італія.


Щоденник Ciak на 2021 рік середній жовтий - Характеристики

БрендCiak
СеріяClassic
Форматсередній
Розмір13 х 17 см
Даты12 місяців
Тип сторінокщоденник
Обкладинкагнучка
Колір обкладинки
жовтий
Матеріал обкладинкиекошкіра
Корисні фішкирезинка-фіксатор, безкислотній папір, закладка-лясе, щомісячний планер на початку
Колір паперового блокаслонова кістка
Щільність паперу90 г/м2
Країна виробникІталія
Країна реєстрації брендаІталія
Закрити
Закрити