Щоденник Ciak Natural на 2021 рік великий сірий

Купить Щоденник Ciak Natural на 2021 рік великий сірий

Ціна
650 грн.
Артикул: 7540CKN22
Кількість

Упакуємо красиво

Хочете відправити красивий подарунок? Ми зробимо все за вас!

Нанесемо логотип

Із задоволенням нанесемо на обкладинку блокнота ваш логотип, ініціали або подарункову напис

Щоденник Ciak Natural на 2021 рік в гнучкій обкладинці з вологостійкого крафт-паперу (washable paper), який ззовні нагадує шкіру, але зроблений з 100% целюлози.

Блокнот закривається за допомогою круглої резинки-фіксатора. Для її розміщення на обкладинці передбачений спеціальний виріз, що надає записнику елегантний і нестандартний вигляд.

Розмітка щоденника — день на сторінці, розбитий з 9 до 18 годину (по два рядки на кожну годину). Внизу сторінки вказано номер поточного тижня.

На кожній датованій сторінці — назва місяця на трьох європейських мовах: англійською, французькою та італійською. Назва дня тижня на п'яти європейських мовах: англійською, французькою, німецькою, іспанською та італійською, також вказана поточна дата, номер місяця. Вся основна інформація і заголовки додаткових сторінок вказані на двох мовах: англійською та італійською.

 У щоденнику є додаткові блоки: сторінка для запису персональних даних власника блокнота (імені та прізвища, номеру телефону та електронної пошти, домашньої та робочої адреси та ін.), календарі на 2021 і 2022 роки, сторінки для планування місяців із зазначенням періодів зміни фаз місяця і датами головних свят різних країн світу (1 місяць на розвороті), інформаційні сторінки (карта часових поясів, міжнародні телефонні коди, дані про співвідношення різних систем вимірювання, інтернаціональні розміри одягу і взуття, лінійка на сторінці).

Додатково є 7 сторінок в дрібну клітинку (величина клітинки 2х2 мм), 4 сторінки в лінію, 4 сторінки для запису паролів, блок сторінок невеликої алфавітної книжки.

Розмір щоденника — 15 х 21 см. 416 сторінок безкислотного паперу кольору слонової кістки.

Екологічно чисте виробництво та матеріали, підтверджені європейськими сертифікатами.

Виробництво: Італія.


Щоденник Ciak Natural на 2021 рік великий сірий - Характеристики

БрендCiak
СеріяNatural
ФорматA5+
Розмір15 х 21 см
Даты12 місяців
Тип сторінокщоденник
Обкладинкагнучка
Колір обкладинки
сірий
Матеріал обкладинкивологостійкий крафт
Корисні фішкирезинка-фіксатор, безкислотній папір, закладка-лясе, щомісячний планер на початку
Колір паперового блокаслонова кістка
Щільність паперу90 г/м2
Країна виробникІталія
Країна реєстрації брендаІталія
Закрити
Закрити