Щоденник Ciak Think Natural на 2021 рік середній блакитний

Купить Щоденник Ciak Think Natural на 2021 рік середній блакитний

Ціна
560 грн.
Артикул: 7542CKN31
Кількість

Повернення коштiв протягом 14 днiв

Гарантоване повернення 100% коштів протягом 14 днів або заміна товару

Упакуємо красиво?

Хочете відправити красивий подарунок? Ми зробимо все за вас!

Щоденник Ciak Think Natural з яскравою та м'якою обкладинкою з вологотійкого крафт-паперу (washable paper). Цей екоматеріал ззовні нагадує шкіру, але зроблений з 100% целюлози.

Розмітка щоденника — день на сторінці, розбитий з 9 до 18 годину (по два рядки на кожну годину). Внизу сторінки вказано номер поточного тижня.

На кожній датованій сторінці — назва місяця на трьох європейських мовах: англійською, французькою та італійською. Назва дня тижня на п'яти європейських мовах: англійською, французькою, німецькою, іспанською та італійською, також вказана поточна дата, номер місяця. Вся основна інформація і заголовки додаткових сторінок вказані на двох мовах: англійською та італійською.

 У щоденнику є додаткові блоки: сторінка для запису персональних даних власника блокнота (імені та прізвища, номеру телефону та електронної пошти, домашньої та робочої адреси та ін.), календарі на 2021 і 2022 роки, сторінки для планування місяців із зазначенням періодів зміни фаз місяця і датами головних свят різних країн світу (1 місяць на сторінці), інформаційні сторінки (карта часових поясів, міжнародні телефонні коди, дані про співвідношення різних систем вимірювання, інтернаціональні розміри одягу і взуття, лінійка на сторінці).

Додатково є 7 сторінок в дрібну клітинку (величина клітинки 2х2 мм), 4 сторінки в лінію, 4 сторінки для запису паролів, блок сторінок невеликої алфавітної книжки.

Блокнот закривається за допомогою круглої резинки-фіксатора. Для її розміщення на обкладинці передбачений спеціальний виріз, що надає записнику елегантний і нестандартний вигляд.

Розмір щоденника — 13 x 17 см. 416 сторінок безкислотного паперу кольору слонової кістки.

Екологічно чисті виробництво та матеріали, підтверджені європейськими сертифікатами.

Виробництво: Італія.


Щоденник Ciak Think Natural на 2021 рік середній блакитний - Характеристики

БрендCiak
СеріяThink Natural
Форматсередній
Розмір13 х 17 см
Даты12 місяців
Тип сторінокщоденник
Обкладинкагнучка
Колір обкладинки
блакитний
Матеріал обкладинкивологостійкий крафт
Корисні фішкирезинка-фіксатор, безкислотній папір, щомісячний планер на початку
Колір паперового блокаслонова кістка
Щільність паперу90 г/м2
Країна виробникІталія
Країна реєстрації брендаІталія
Закрити
Закрити